آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

نگاهی به کارنامه ی شوراهای روستای ریزه

شوراهای روستای ریزه

روستای ریزه روستای ریزه عکس:محمد سلیمی

در این مقاله سعی کرده ایم نگاهی گذرا به کارنامه ی شوراه های روستای ریزه داشته باشیم !

به گزارش ریزه نیوز : در این چهار دهه از انقلاب اسلامی ایران شوراهای روستای ریزه چه کارنامه ای در این روستا به جا گذاشته اند و آیا اهالی روستای ریزه در این دوره هم می توانند امیدوار باشند به پیشرفت !

اگر نگاهی اجمالی به کارنامه ی شوراها داشته باشیم قطعا پاسخ منفی است چرا که هیچگاه روستای ریزه برای هیچ کس اهمیتی نداشته و متاسفانه شورا ها تنها صاحب یک مهر در روستا بوده اند و قطعا اگر روستای ریزه تا به امروز شورا نمی داشت هیچ اتفاقی نمی افتاد !

امروز اهالی روستای ریزه حق دارند از آقایان بپرسند در این سال ها برای روستا چه کرده اند؟

اما هر بار اهالی روستا تنها به خاطر قومیت رای داده اند و هرگز کسی خواهان پاسخ گویی نبوده و تمام خواسته ی اهالی روستا فقط یک مهر بوده است که بعضا حتی آقایان آن را هم از خیلی ها دریغ کرده اند !

اما باز هم در این دوره اهالی روستا به شوراها رای دادند و دوباره در بالا ترین سطح ممکن رای گیری در روستای ریزه برگزار شد و به ترتیب براتعلی قانعی ، حسین علی حیدرزاده و بشیر ابراهیمی نژاد صاحب بیشترین آرا شدند !

همراهان محترم تمام مطالب ریزه نیوز تولیدی است لطفا فقط با ذکر منبع منتشر کنید .

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در دوشنبه, 01 خرداد 1396 ساعت 09:46
  • اندازه قلم

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .