آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

زلزله

اگر زلزله ای ریزه را تکان دهد

زلزله در روستای ریزه زلزله در روستای ریزه عکس : محمد سلیمی

تصور این که خدایی ناکرده ریزه بلرزد وحشت آور است.

ریزه نیوز :در روزهایی که زلزله و لرزش های گاه و بی گاه ایران را می لرزاند و در گوشه و کنار ایران ویرانی به بار می آورد ، برای چندمین بار هشدار می دهیم که هرچه سریع تر و قبل از حادثه اگر امکان دارد به فکر نوسازی . مقاوم سازی روستا باشید!

 بارها و بارها هشدار دادیم که اگر آقایان احساس می کنندکه بلاخره بعد از حدود نیم قرن از پیروزی فقیران و کوخ نشینان  بر اشرافیت زمان ان شده است که به یاد روستائیان و پابرهنگان باشند ، هر چه سریع تر فکری به حال بافت فرسوده و ویرانه های روستا ها کنند و سر آمد خیلی از روستا ها ، ریزه است ، روستایی زیبا و محصور در میان کوههای شاجهان از توابع شهرستان فاروج  با آب و هوایی کوهستانی و البته با ویرانه هایی به نام خانه برای سکونت روستائیان !

در حالی که در سال های اخیر شاهدیم حتی با کمترین بارش ها هم منازل مسکونی روستائیان خراب می شوند ، نگران زلزله نه ، به شدت نگران پس لرزهایی هستیم که نکند ریزه هم بلرزد و آنگاه خیلی دیر می شود .

آقایان نیازی به نوشدارو بعد از مرگ سهراب ها نیستیم ، همین امروز هم دیر شده است ، لطفا  قبل از حادثه و اینکه دوباره غافلگیر شود ستادبحران ، به داد خانه های گلی روستا باشید .

ریزه نیوز بارها و بارها هشدار داده است ،اما متاسفانه نتیجه ای جز هیچ نداشته است .

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .