آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

دهیاری روستا

خداحافظ دهیار روزهای سخت

ابراهیم پاکدل ابراهیم پاکدل طرح: ریزه نیوز

دهیار روستای ریزه با تمام زحمت هایی که کشید ، امروز  خانه ی دهیاری را تحویل داد .

به گزارش ریزه نیوز : ابراهیم پاکدل دهیار روستای ریزه با تمام زحمت هایی که برای روستا کشید امروز در حالی این سمت را تحویل دهیار جدید داد که حساب روستا نزدیک سی میلیون تومان پول نقد داشت و حسابی پر از پول را تحویل دهیار و مدیریت جدید روستا و شوراها داد .

 چه میراثی گرانبها تر از اینکه به جای بدهکار بودن روستا و تحویل دادن کلی مشکل به دهیار جدید تا بهانه ای باشد برای کار نکردن و کوبیدن دهیار قبل ، اما این بار داستان فرق می کند و مردم هیچ بهانه ای را از دهیار فعلی قبول نخواهند کرد .

جناب آقای پاکدل با تمام سختی ها و مشقت های روستا سال ها در این شغل ماند در حالی که بار ها و بارها مورد نقد وب سایت روستا قرار گرفت اما حتی یک بار گلایه نکرد و هیچ گاه معترض نشد . و امروز که رفت ناگهان ته دلمان گفتیم کاش خیلی از مسئولان محترم چنین روحیه ای داشتند و تمام توانشان بر بستن دهان منتقدان نبود  و شاید به زودی متوجه شویم که چه مسئولی را از دست دادیم .

جناب آقای ابراهیم پاکدل هرچند تمام تلاشش را کرد تا اهالی روستا را برای اجرای طرح هادی روستا راضی کند اما افسوس و صد افوس که موفق نشد نظر مردم را جلب کند و شاید بزرگترین افسوسش برای همیشه همین موضوع باشد .

اهالی روستای ریزه برای جناب عالی آرزوی موفقیت دارند و امیدواریم که در تمام مسئولیت های پیش رو موفق و پرتلاش و مثل گذشته ها صبور باشد .

و سخنی به دیهار جدید

ما در کنار تمام کمبود ها و کاستی های دهیار گذشته از ایشان صبر و شکیبایی و احترام به مردم و منتقدین دیده ایم و با اینکه شدید ترین نقدها را به ایشان داشتیم اما با سکوت و صبرش شرمنده مان کرد و امیدواریم که حد اقل دهیار جدید تحمل نقد داشته باشد چرا که ریزه نیوز سعی دارد ، کمبود ها و مشکلات روستا را شفاف بیان کند .

جناب آقای پاکدل از تمام زحمت های شما مچکریم .

همراهان محترم تمام مطالب ریزه نیوز تولیدی است لطفا فقط با ذکر منبع منتشر کنید .

این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .