آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

دیدار دوستانه

تساوی پر گل ریزه و رشوانلو

مسابقه فوتسال مسابقه فوتسال

پیشرفت باور نکردنی رشوانلو در فوتبال داخل سالن .

ریزه نیوز :بازی دوستانه ریزه و رشوانلو با نتیجه ی پر گل 6-6 به تساوی رسید .در دیداری جذاب و تماشایی 12 بار دروزاه ی هر دو تیم باز شد و هر بار تیمی جلو افتاد رقیب موفق به تساوی کشاندن بازی شد .

اما انچه در این دیدار نگاهها را به خود خیره کرد ، بازی زیبا و دیدنی رشوانلو بود که سال ها در زمین خاکی فوتبال اصغری به نمایش می گذاشتند و اصطلاح هوا کن در مقابل فوتبال اصغری قرار گرفته بود و سال ها بود که در زمین خاکی رشوانلو در حالی که هرگز محدودیت سنی برای تیم رشوانلو مهم نبود با بازی هوا کن بارها تیم ریزه را شکست داده بودند .

و در تمام این سال ها هرگز فوتبال تکنیکی و تیم ریزه نتوانسته بود در زمین خاکی در برابر یاران رشوانلو خودی نشان دهد ، چرا که با تاکتیک هواکن بازیکنان رشوانلو به کلی بازی از روی زمین به هوا می رفت و با کمترین ضربه به توب ، دروزاه ی ریزه باز می شد .

اما هیچ کس باور نمی کرد که روزی برسد و بازیکنان رشوانلو در بازی تکنیکی سالن هم به چنین پیشرفت خیره کننده ای برسند .

هفته ی آینده بازی برگشت دوستانه ریزه و رشوانلو مجدادا در سالن برگزار خواهد شد .

اسامی بازیکنان ریزه در این دیدار به شرح ذیل بود .

امین اسماعیل زاده مصطفی شفایی-احسان شفایی-امید روشنایی-هاشم شفایی- حامد اکبر زاده و مهدی رازقی

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
محتوای بیشتر در این بخش: « شکار لحظه های ورزشی

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .