آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

نویسندگی در ریزه نیوز

  • سه شنبه, 22 ارديبهشت 1394 ساعت 12:44

 

 

اطلاعیه مهم خبر گزاری ریزه نیوز : 

به اطلاع کلیه ی همراهان عزیز از سراسر ایران می رساند . 

پایگاه خبری و تحلیلی روستای ریزه (ریزه  نیوز) در راستای اطلاع رسانی دقیق و هوشمندانه و بر اساس سیاستهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و همچنین تنویز افکار عمومی در نظر دارد از بین علاقه مندان به حوزه خبرنگاری نسبت به جذب خبرنگار افتخاری از روستاهای سراسر با شرایط ذیل اقدام نماید:

الف) متقاضیان می بایستی نسبت به تکمیل درخواست اولیه خود در پایان همین برگه اقدام نمایند و منتظر تماس مدیریت ریزه  نیوز باشند.

ب) متقاضیان پس از تائید صلاحیت عمومی و تخصصی نسبت به تهیه خبر بر اساس سیاستهای اعلام شده توسط ریزه نیوز و همچنین ارسال خبر از طریق ایمیل و صفحه ارسال خبر اقدام می نمایند.

ج) پس از اتمام دوره سه ماه فعالیت برای کلیه شرکت کنندگان به تفکیک سرویس های خبری  دسترسی لازم به پرتال خبری ریزه  برای ارسال خبر از بستر ورود به سایت میسر می شود.

د) شرکت کنندگان موظف به پر کردن تعهد نامه ی خبرگزاری هستند .لذا بعد از دانلود فرم از سایت می توانند تصویر ان را از طریق ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید  و این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید برای ما ارسال نمایند.

ه) جذب خبرنگار افتخاری هیچ گونه تعهد استخدامی و حقوقی برای ریزه نیوز در برنداشته اما در صورتی که ریزه نیوز نیاز به جذب خبرنگار ثابت یا حق التحریر داشته باشد خبرنگاران افتخاری فعال در الویت خواهند بود.

 

 دانلود تعهد نامه 

فرم ثبت نام 

 

همراهان محترم و علاقه مندان جهت ثبت نام و همکاری با ریزه نیوز در نظر داشته باشند که تمام مطالب ریزه نیوز تولیدی بوده و هیچ مطلبی به صورت کپی در این سایت قرار نمی گیرد ، توجه داشته باشید که به هیچ عنوان کپی مطالب در ریزه نیوز پذیرفته نیست و در صورتی که نویسنده ای اقدام به انتشار مطالب کپی کند ، بدون اخطار برای همیشه از نویسندگی در ریزه نیوز اخراج خواهد شد .

 


 

 

 

 

 

 

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در سه شنبه, 22 ارديبهشت 1394 ساعت 18:30
  • اندازه قلم

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .