آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

طراحی دامن منقوش به آیات الهی !

ریزه نیوز : مهدی من ، مولای من پس کی قرار بیایی !

در روز هایی که انگار وهابی ها ی جنایت کار در حال مکیدن خون مسلمانان و بویزه شیعیان هستند ، دانشکده اسراییلی "شنکار" این هفته ، در اقدامی تاسف انگیز و در حالی که چنین اعمالی فقط و فقط از اسرائیلی ها بر می آید ،  دامن زنانه ای منقوش به آیات قرآن که توسط یکی از دانشجویان طراحی شده را بر روی صفحه اینترنتی خود در فیس بوک قرار داد!

در حالی که خبر ها حاکی از این است که این دانشجوی طراح عربی و الاصل است ، فعالان دنیای مجازی اعتراضات گسترده ای را علیه این عمل تاسف بار شروع کرده اند . جالب اینجاست که دانشکده  شنکار در بیانه ای به زبان عربی آورده است که : : این مسأله در حال حاضر در حال رسیدگی است و ما حمایت کامل و غیر مشروط از آزادی هنری دانشگاهی را اعلام می کنیم و هر گونه تعصبی را محکوم می نماییم!مرگ بر اسرائیل!

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در شنبه, 28 دی 1392 ساعت 19:40
  • اندازه قلم

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .