آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

بهشتی که بی توجه پنهان مانده است

ریزه نیوز : روستای سرسبز ریزه که میتواند یکی از بهترین مکان های تفریحی گردشگری خراسان شمالی به حساب آید اما متاسفانه با بی توجهی مسئولین مورد بی لطفی قرار گرفته است و کسی از این مکان زیبا و دیدنی اطلاعی ندارد .

تصویر از بهار باغات روستای ریزه

روستای یرزه که بهاری زیبا و دیدنی دارد و هر چشم و دیده ای را به خود خیره می کند ، آن طور که لایق دیده شدن است متاسفانه پنهان مانده است .

هر چند زیبایی بهاران اینر وستا وصف نشدنی است اما تابستان های خنک با آب و هوای دلنشین هر خسته ای را سر شوق می آورد . شاید خیلی ها راحت از کنار این دو فصل دوست داشتنی و زیبای روستا بتوانند راحت بگذرند و از میوه های خوشمزه ی این روستا بهره ای نبرند اما هیچ گردشگری نمی تواند ادعا کند که از کنار چشمه های خنک این روستا بی تفاوت گذشته است .

پاییز و زمستان زیبا بماند برای بعد .

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در شنبه, 07 دی 1392 ساعت 17:12
  • اندازه قلم

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .