آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

سرافرازی شوراها و دهیاری روستا!

  • جمعه, 06 ارديبهشت 1392 ساعت 08:33

ریزه نیوز :مانده ام در این که چرا شوراها و دهیاری روستای ریزه این همه بی خیال هستند و در حالی که در اکثر روستا ها و استان های ایران طرح های زیر بنایی و مهمی در حال اجراست این عزیزان چرا این عزیزان به این بی خیالی هستند .

سندش هم همین و بس که نتوانستند با رسیدن جاده ی آسفالته به روستا جاده ی مهم و اساسی مسیر کلاته شامیر را حداقل تا انتهای روستا آسفالت کنند تا با هر باررشی رفت امد در این جاده برای خانواده های کنار این جاده به این دشواری نشود .نمی دانم شاید در موقع سفالت شدن جاده این عزیزان در خواب بودند اما الان که نزدیک انتخابات شوراهاست و بیدار شده اند لااقل پیگیر این یک موضوع باشند .

واقعا رفت و آمد با توجه به خاکی بودن و رسی زمین بسی دشوار است .

هرچند ما می دانیم این یک کار هم از دست دوستان بر نمی آید چون مردم پایین دست ما (رشوانلو) جاده های دو طرف روستایشان را با پیگیری و جدیت شورا ها و دهیاریشان آسفالت کردند و مردمان روستا این موضوع را در خواب دیدند.

خدمت به شعار نیست به عمل است که افسوس ...

{jcomments on}

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در جمعه, 06 ارديبهشت 1392 ساعت 08:40
  • اندازه قلم

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .