آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

کاندیداهای این دوره زیر ذره بین

  • جمعه, 10 خرداد 1392 ساعت 10:51

ریزه نیوز: تصمیم گرفتیم انتخابات شوراهای این دوره ی روستای ریزه را زیر ذره بین خبرگزاری ببریم و برای اولین بار مختصری از اطلاعات کاندیداهای این دوره ی شوراهای روستای ریزه را بررسی کنیم .

کاندیداهای محترم با توجه به حروف الفبایی زیر ذره بین قرار گرفته اند .

 

 

         آقای بشیر ابراهیمی نژاد:کاندید همیشه شورا ،فردی که تا به این دوره در تمام انتخابات توانسته نفر اول باشد .کسی که اگر می خواست و بخواهد خیلی از مشکلات روستا را به راحتی حل می کند هرچند نمی دانیم به چه دلایلی از این وظیفه دور شده است .

 

هرچند باید بنویسیم رای آوردن آقای ابراهیمی نژاد از داربی 0-0 پایتخت هم تکراری تر شده است .

 

حال منتظر می مانیم تا ببینیم آیا کسی مثل کریم باقری می تونه ما ار از دست این تساوی های تکراری خلاص کنه یا نه !

 

آقای حاج عباس قانعی :کمتر روستایی هست که شنیدن نام ایشان فکرش به آشپزخانه مسجد  روستا نرود .وی سالیان سال است که بر مقام تقسیم خزانه ی گوشت روستا نشسته است و عدالت را بر سر سفره های مجالس می آورد .

 

ایشان اولین دوره است که کاندید شده است و شاید تنها دلیلش هم کنار کششیدن حاج حیدرعلی قانعی باشد .حال باید منتظر باشیم و ببینیم که آیا ایشان می تواند چون سالیان گذشته بر صندلی تکراری سومی حاج حیدرعلی که بر آن جلوس کرده بود بنشیند .

حال باید دید آیا صندلی سومی شوراها برای آقایان قانعی موروثی می شود یانه !

 

آقای علی شفایی:وی جزء انگشت شمارترین افرادی است که خبرگزاری ریزه نیوز از وی به خاطر زحمتهاش تشکر و قدردانی کرده است و در مطلبی به نام آشپزی به نام علی شفایی از وی سپاسگزاری کرده است .از اینجا می تواند برای یاد اوری مطلب را دوباره مرور کنید .

 

ایشان هم برای اولین بار است که به صحنه ی سیاست آمده است و در کنار حاج عباس رنگ و بوی آشپزی به این دوره از انتخابات داده است .هرچند از گوشه و کنار روستا خبر می رسد که نظر سنجی ها از پیروزی ایشان حکایت دارد اما باید منتظر ماند و دید که آیا مسافران جادویی که روز انتخابات کرور ،کرور به روستا می آیند باز هم رای روستا را به سمتی دیگر سوق می دهند یا نظر سنجی های میدانی این بار هم رسمیت پیدا خواهند کرد.

 

آقای محمد رضا صحرایی:ایشان را می توان تنها به عنوان کاندیدی که مقامی داشته است در روستا را نام برد .ایشان فرمانده ی بسیج روستا است و کاندید شدن ایشان تکراری است و باید منتظر بود و دید که آیا ارای صندوق ها می تواند سرانجام ایشان را خانه ی شورای روستای ریزه بفرستند یا نه !

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در جمعه, 10 خرداد 1392 ساعت 13:26
  • اندازه قلم

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .