آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

چرا قنبر علی سلیمی با تمام محبوبیت کنار کشید !

ریزه نیوز :سوالی که هنوز نتوانسته ایم به به آن جواب دهیم کنار کشیدن باور نکردنی آقای سلیمی از خانه ی سیاست روستا است .

 

%D8%AA%D8%B9%D8%AC%D8%A8 300x300 این زن شباهت زیادی با عادل فردوسی پور داره !

 

ایشان هرچند حمایت جوانان روستا را در کنار خود داشت و می توانست در این دوره رای زیادی در صندوق های روستای ریزه داشته باشد اعلام کردند که این دوره احساس خطر نمی کنند و به صحنه ی انتخابات وارد نخواهند شد .

هرچند شواهد و قراین حکایت از درگیری های ایشان با شوراهی دیگر در دوره ی قبل دارند و حتی این درگیری ها رسمی هم شد و از جلسه های شورا به سطح روستا هم رخنه پیدا کرد اما کسی باور نمی کرد به خاطر بی مهری آقایان ایشان از صحنه ی سیاست روستا کنار بکشد .

آقای سلیمی در محفلی دوستانه اعلام کرده اند که تنها دلیل کناره گیری من مخالفت عجیب آقایان با دو طرحی است که  داده بودم.دو طرحی که  به نفع مردم خوب روستا و جوانان بودند و آقایان نمی دانم به چه دلیلی سنگ اندازی کردند و نگذاشتند که به مردم رنج کشیده ی روستایمان خدمت کنم .

شایان ذکر است که ایشان تنها شورایی بود که پیگیری های زیادی برای آبادانی و حل مشکلات روستا  کرد اما همیشه گفته اند یک دست صدا ندارد و ایشان هم به تنهایی هرکاری کرد نتوانست به آرزویش که ساخت زمین ورزشی برای جوانان روستا بود برسد .

به هر حال می نویسیم:

 افسوس کسی که می توانست باشد و دیگر نیست .

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در سه شنبه, 25 تیر 1392 ساعت 08:48
  • اندازه قلم

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .