آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

سر انجام صندلی دومی از قانعی ها گرفته شد !

 

 

ریزه نیوز :بعد سال ها سرانجام فردی زحمت کش و بی ریا بر صندلی شورای روستا تکیه زد ، مردی بدون رابطه های معمول، مردی بدون لابی و قدرت فامیلی در روستا مردی از دل ساده زیستی روستا ، مردی همیشه و همه جا در صحنه ی فعالیت های روستا ، وی بدون هیچ شعاری صاف و شفاف کاندید شورای روستا شد و در اولین دوره ی انتخابات لرزه بر اندام

 

 

 

 

کاندیداها انداخت ، ترسی که حتی ما دلیلش را هیچ وقت نفهمیدیم !شاید رقبایش از محبوبیت ایشان در بین تحصیل کرده ها و جوانان روستا آگاه بودند .

علی شفایی با تعداد زیادی آرای تک توانست به عنوان نفر دوم به خانه ی شورای روستا راه یابد و این در حالی است که سالیان سال است که در هر شرایطی قانعی ها رتبه ی دوم را ا ز آن خود داشتند . همچنین قابل ذکر است که آرای نزدیک ایشان به نفر اول آقای ابراهیمی نژاد این توقع را در دل خیلی ها ایجاد کرده است که کا با اندک پیگیری های کارهای روستا حتی برای چهار سال بعد ایشان صندلی ریاست شورا را از ایشان نیز بگیرد .

به هر حال آقای شفایی خیلی ها به امید تغییر شرایط روستا به شما رای اعتماد داده اند .

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در شنبه, 08 تیر 1392 ساعت 17:54
  • اندازه قلم

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .