آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

پارک محله نمادی برای توهین به روستایی ها !

  • یکشنبه, 09 تیر 1392 ساعت 09:54

 

ریزه نیوز : نمی دانیم عده ای مردم روستا را چه فرض کرده اند و در اندرون خود به چه می اندیشند !حال می گوییم با تمام مشکلات چه کسی از شما پارک (وی) و تاب و سرسره خواست که با این کار به شخصیت مردم خوب روستای ریزه توهین کردید !

 

 

 

آقایان فکر می کنند چون مردم روستایی هستند هر کاری کنند و هر چه را بسازند کسی نیست که انتقاد کند و ما انقدر شوراها را نقد کردیم که دارد شکلمان نقدی می شود .امروز آن قدر مشکل دارید که هیچ جمله ای نمی تواند شماها را نقد کند !

چرا با بیت المال بازی می کنید !

 

 

قصه از آنجا  شروع می شود که آقایان بدون هیچ فکر و مطالعه ای خواستند با یه چرخ و فلک و سرسره  و تاب پارک ملت در روستا دایر کنند و مردم خونگرم روستا همین که از خواب بیدار شدند دیدند به به چه تابی چه پارکی عجب چرخ و فلکی !اما این وسایل مدرن را در کجا نصب می کردند ! گشتند و فکر کردند و جلسه گذاشتند ، یافتند حیاط مدرسه ی روستا چند صباحی شد  پارک محله ، ها دیدند که نمی شود پارک ، مدرسه تو هم باشند یا با هم باشند ، باز جلسه کارشناسانه گذاشتند ، یکی گفت پس بفرستیم برای صاحبش یکی گفت : ببریم حیاط ما ، سر اخر یکی گفت  پارک کوهستانی بزنیم و این شد آغاز کلنک زنی پارک مدرن ریزه!

 

 

بردند و بردند به بیرون روستا رسیدند آنجا که به زور روستا دیده می شود ، چند روزی مشغول کلنک زنی بودند و خاک ها را زیر و رو کردند، این شد پارک روستای ریزه !

پارک آماده شد ، شاید فراموش کرده بودند حداقل برایش راهی بسازند ، در و دیوار و درخت کاری بماند . هزینه اش را نمی دانیم اما می شد  حداقل کاری کرد که بچه ها در  پارک خاک بازی نکنند .اب این همه کاستی و بی توجهی آقایان شفاف می گوییم بیت المال را حرام کردید !

شاید جرم مردم روستایی بودن است .

تصاویر از پارک روستای ریزه  یک ماه بعد از افتتاح رسمی است !

 

      

 

 

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در دوشنبه, 11 شهریور 1392 ساعت 06:05
  • اندازه قلم

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .