آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

تقویت خدمات لازم جهت رسیدن به عدالت اجتماعی !

خدمت صادقانه به مردم سرلوحه كار مسؤولان باشد !

ریزه نیوز : به نقل از سایت فرمانداری ، امان ا... خدمتگزار فرماندار شهرستان فاروج در گردهمايي 2روزه شوراهاي اسلامي و دهياران شهرستان اظهار داشتند: خدمت صادقانه به مردم بايد با احساس تكليف و فداكاري همراه باشد .

 

 

فرماندار شهرستان فاروج درادامه با اشاره به شكل گيري شوراهاي اسلامي شهري و روستايي آنرا يكي از تحولات مهم نظام اسلامي دانسته و بر استفاده از اين فرصت براي خدمت رساني درست به مردم تاكيد نمودند. ایشان با اشاره به لزوم آشنايي اعضاي شوراها با قوانين و مقررات و آيين نامه ها ، هدف از برگزاري اين گردهمايي را آشنايي بهتر شوراهاي اسلامي با مصوبات قانوني و انعكاس نياز ها و مطالبات روستاييان به مسوولان دانستند.

 فرماندار در ادامه افزودند : خدمت به مردم از وظايف مهم شوراهاي اسلامي و دهياران است كه بايد در جهت خدمت رساني به مردم در چارچوب قانون دقت لازم را داشته باشند. فرماندارشهرستان  فاروج در بخش ديگري از سخنان خود اظهار داشت گفت: با توجه به رويكرد جديد دولت تدبير واميد كه براي خدمات رساني بهتر به روستائيان است دنبال تنظيم شناسنامه روستايي براي لحاظ شدن در سند توسعه شهرستان هستيم وي با تاكيد بر پيگيري اعتبارات دهياري ها گفت: خدمات لازم  را به جهت عدالت اجتماعي بايد تقويت كنيم .

امان ا.. خدمتگزار ،شوراها را پيوند دهنده بين مردم با مديران ومسئولان برشمرد وگفت: با توجه به فقر سفره هاي زير زميني  ومشكلات ناشي از كم آبي ، شوراها مردم را به استفاده بهينه از آب تشويق كنند . 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .