آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

ثبت نام برای مدیریت

  • چهارشنبه, 21 فروردين 1392 ساعت 20:23

خبر گزاری ریزه نیوز :

به اطلاع کلیه ی همراهان عزیز از سراسر ایران می رساند .

 

پایگاه خبری و تحلیلی روستای ریزه (ریزه  نیوز) در راستای اطلاع رسانی دقیق و هوشمندانه و بر اساس سیاستهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و همچنین تنویز افکار عمومی در نظر دارد از بین علاقه مندان به حوزه خبرنگاری نسبت به جذب خبرنگار افتخاری از روستاهای سراسر با شرایط ذیل اقدام نماید:

 

الف) متقاضیان می بایستی نسبت به تکمیل درخواست اولیه خود در پایان همین برگه اقدام نمایند و منتظر تماس دفتر گزینش باشگاه خبرنگاران ریزه باشند.

 

ب) متقاضیان پس از تائید صلاحیت عمومی و تخصصی نسبت به تهیه خبر بر اساس سیاستهای اعلام شده توسط باشگاه خبرنگاران ریزه نیوز و همچنین ارسال خبر از طریق ایمیل و صفحه ارسال خبر اقدام می نمایند.

 

ج) پس از اتمام دوره سه ماه فعالیت برای کلیه شرکت کنندگان به تفکیک سرویس های خبری  دسترسی لازم به پرتال خبری ریزه  برای ارسال خبر از بستر ورود به سایت میسر می شود.

 

د) شرکت کنندگان موظف به پر کردن تعهد نامه ی خبرگزاری هستند .لذا بعد از دانلود فرم از سایت می توانند تصویر ان را برای ما ارسال نمایند.

 

ه) جذب خبرنگار افتخاری هیچ گونه تعهد استخدامی و حقوقی برای ریزه نیوز در برنداشته اما در صورتی که ریزه نیوز نیاز به جذب خبرنگار ثابت یا حق التحریر داشته باشد خبرنگاران افتخاری فعال در الویت خواهند بود.

 

 

 

 دانلود تعهد نامه

 

فرم ثبت نام 

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در یکشنبه, 19 خرداد 1392 ساعت 13:47
  • اندازه قلم

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .