آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

زندگی در خانه های بدون سقف روستایی!

  • چهارشنبه, 26 تیر 1392 ساعت 05:49

ریزه نیوز : یادش به خیر دو کاج را ، دو تیر تلفن را ، یادش بخیر روزی که معلم می گفت :

مردمان بالادست ، راه را بر خطر بستند یعنی ان کاج سنگ دل را با تبر تکه تکه بشکستند

حال ما منتظر مسئولین بالا دستیم تا با برنامه ریزی راه را بر خطر بربندد یعنی کاری کنند که باز نیاید پشیمانی !

به جرات می توان گفت بالای 95 در خانه های روستا فرسوده یا بهتر بگوییم آسیب دیده هستند و در برابر زلزله ی حتی نیم رشتری هم مقاوم نیستند .

 

 

 چه رسد خدایی ناکرده به یک یا دو ریشتری !لذا همین جا از تمام مسئلین عاجزانه درخواست داریم تا هر چه سریعتر قبل از خدایی ناکرده جلوی فاجعه را بگیرند !

چه رسد خدایی ناکرده به یک یا دو ریشتری !لذا همین جا از تمام مسئولین عاجزانه درخواست داریم تا هر چه سریعتر قبل از خدایی ناکرده جلوی فاجعه را بگیرند !

لازم به  ذکر است با توجه به معیشت ضعیف مردم روستای ریزه شرایطی را به وجود آورند تا مردم بی بضاعت روستا هم بتوانند از وام مسکن بهره مند شوند !

تنها وظیفه ی ما اطلاع رسانی است که شفاف بگوییم مردم روستا از نظر خود زیر سقف زندگی می کنند در حالی که اصلا سقفی ندارند !

مسئولین قبل از فاجعه دست بجنبانند!

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در دوشنبه, 11 شهریور 1392 ساعت 05:37
  • اندازه قلم

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .