آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

هدیه ی معمار فراری برای مردم روستا

  • جمعه, 08 شهریور 1392 ساعت 22:01

 

وقتی بیت المال خاک می خورد !

ریزه نیوز : یادش بخیر روزی قرار بود در روستای ریزه مخابراتی جهت خدمت به روستاییان عزیز ساخته شود .

پول بوده و شرایط محیا شد، روستاییان عزیز خوشحال شدند که لااقل صاحب یک دفتر مخابرات شیک می شوند ، گوسفندی قربانی کردند و برای پذیرایی از معمار ساختمان تدارک ها دیدند و پذیرایی ها کردند، پی ساختمان و کندند و تیر های آهن را بلند کردند می رفت تا ارزوی مردم روستا رنگ حقیقت به خود گیرد !

 

تا این که در یک روز بهاری که مردم روستای ریزه از خواب بیدار شدند دیدند که نه بچه هست و نه جای خیس ! این بود امید مردم روستا نا امید شد و معمار مخابرات متواری شد و کسی نفهمید کجا رفت و با پول های بی زبان بیت المال الان چکار می کند .

ریزه نیوز دو پیشنهاد دارد :

1 – آقایان یا لطف کنید و این آهن ها که تداعی کننده یک خاطره ی بد هستند را از ریشه  ببرید چون معمار هرکجا خواستید ببرید .

2 - به دلیل دوری روستای ریزه از شهرستان حال که همه چیز آماده است یک پست بانک در روستا برای پرداخت قبوض و خدمات اینترنتی راه اندازی نمایید تا مردم روستا مجبور نباشند برای یک قبض 1000 تومانی چندین برابر کرایه دهند .

3 – بگذارید این همه پول بیت المال اینجا برای نسل های آینده تبدیل به آثار باستانی شود.


این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در دوشنبه, 11 شهریور 1392 ساعت 06:02
  • اندازه قلم

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .