آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

گاز نیامده قطع شد

  • سه شنبه, 09 مهر 1392 ساعت 06:38

ریزه نیوز : در حالی که اکثر مردم روستا شاد بودند و در پوست خود نمی گنجیدند از اینکه داشت یخ و برف زمستان روستا با گازرسانی آب می شدند ، مطلع شدیم که کار گاز رسانی به این روستا متوقف شده است .

 

در حالی که کنده کاری به نزدیکی های روستای ریزه رسیده بود ، وقتی مردم روستا از خواب بیدار شدند دیدند نه جا هست و نه بچه خیسه ! بیل کنده کاری را در تاریکی شب از روستابرده بودند و تنها قسمتی که کنده کاری شده بود مانند زخمی بر دل روستایی ها جا خشک کرد.

راننده ی بیل مکانیکی در گفت گویی کوتاه با خبرنگار ریزه نیوز تنها دلیل تعطیلی پروزه را فشار بر مسئولین برای افزایش قیمت پروژه بیان داشته اند، ایشان همچنین اضافه کرده اند که باور نمی کردیم مسیر این همه سنگلاخی و کار پیشرفت نداشته باشد ، مجبور شدیم اعلام کنیم که با قیمت اولیه نمی توان کار را به اتمام رساند ، به همین دلیل کار را فعلا تعطیل می کنیم .

ریزه نیوز صرفا جهت اطلاع می گوید : شاید این سنگ ها از قبل نبوده اند  و شهاب سنگ هستند که در مسیر باریده اند .

 


این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
محتوای بیشتر در این بخش: « حق اعتراض ندارید! خداحافظ مادر »

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .