آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

حق اعتراض ندارید!

هر اعتراضی اینجا محکوم به مجازات است .

ریزه نیوز : در حالی که قرار بود با هدفمندی یارانه ها بویژه یارانه ی نان ، کیفیت نان ها هم بالا رود اما متاسفانه در روستای ریزه با اینکه نان چند ریالی سال های گذشته چند صد برابر شده است اما افسوس و صد افسوس برای دل خوشی مردم هم که شده است حتی اندازه ی یه گرد آرد نانوایی هم به کیفیت نان اضافه نشده است .

نان های روستا همچنان بی کیفیت و بد پخت به دست مردم می رسد و انگار هیچ گاه قرار نیست کیفیت این نان ها همانی شود که مد نظر برخی ها بود تا نان 50 تومانی 300تومان شود.دردناک تر از بی کیفیت بودن نان این روستا این که کسی هم حق اعتراض ندارد و حتی حق اینکه نان مهمان های خود را از شهر هم تهیه کند با مجازات دیگر حق بردن نان از نانوایی ندارید مواجه می شوند .

در حالی که بارها به بخش داری مرکزی شهرستان فاروج اعتراض برده شده است اما انگار همچنان حق با مرد نانوایی است که سال هاست در روستا خواسته نان پخته نخواسته نپخته !

ریزه نیوز به صراحت اعلام می کند یکی از دلایل بی توجهی این نانوا به اعتراضات مردمی ، شورای روستا بوده است که همیشه و همیشه از مشتری های خاص بی نوبت و با نوبت ، با نان های گلچینی نانوایی بوده است .

ریزه نیوز پاسخ های احتمالی این عزیزان را در اسرع وقت منتشر خواهد کرد.

 


این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در جمعه, 12 مهر 1392 ساعت 12:41
  • اندازه قلم

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .