آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

درخواست کمک فوری!

  • چهارشنبه, 06 اسفند 1393 ساعت 15:22

 

بنی آدم اعضای یک دیگرند،که این روزها این همه زهم بی خبرند.

از انتشار مشخصات این خانواده معذرویم اما در صورتی که قصد کمک به این خانواده ی رنج کشیده را دارید می توانیم شرایط و مشخصات کامل زندگی سراسر از درد این خانواده را به صورت محرمانه در اختیار شما قرار دهیم .

ریزه نیوز : هوای روستا روز به روز سرد تر می شود و سرمای استخوان سوز این روستای کوهستانی تا زیر پوست نفوذ می کند و نفس کشیدن را سخت .

اما قصد ما از نوشتن این مطلب تکان دهنده بیان هواشناسی روستا نیست و تنها قصد ما یاد آوری این است که در ده ما عده ای دارند از نداری زیر سرما و فقر جان می دهند و ما راحت به فکر گرمای منازلمان هستیم .

آری هوا دراد بد جوری سرد می شود و بارش برف و یخبندان حتی زندگی برای کسانی که بنیه ی مالی خوبی و حال و حس جوانی دارند هم به دشواری می گذرد ، اما افسوس و صد افسوس در همین ده ما خانواده ای زندگی می کنند که انگار از یاد ها رفته اند ، پیرزن و پیرمرد روستایمان که حتی حال راه رفتن هم ندارند بد جوری تنها ی تنها شده اند و انگار اصلا برای من و تو مهم نیست .

این خانواده ی سالخورده چشم داشتی به غذای انچنان و یک سوپ داغ ندارند و فقط یک نان بربری هم برایشان کافی باشد و با همان یک لقمه نان خالی هم کلی سپاس گزارند .

این خانواده ی سال خورده همان طور که من و تو می دانیم حتی چیزی برای خوردن و آشامیدن ندارند ، وسایل گرمایشی در این فصل سرد و غیر قابل تحمل روستا ندراند و گویا بد جوری منبع سوختشان ته کشیده است .کسی نیست که دست این دو زوج از پا افتاده را بگیرند و تنها شاید منتظر فرشته مرگ هستند .

چگونه من و تو نام انسان یدک بکشیم در حالی که دارند کنار دست ما عده ای جان می دهند.


جهت کمک به این خانواده می توانید از طریق ارتباط با سردبیر  یا بخش نظرات همین پست اطلاع دهید اطلاع دهید.

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در چهارشنبه, 06 اسفند 1393 ساعت 16:12
  • اندازه قلم

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .