آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

خبری دردناک از روستا ی ریزه /چوپان روستا مجروح شد

  • سه شنبه, 11 تیر 1392 ساعت 18:42

 

ریزه نیوز : در حادثه ای دردناک  چوپان روستای ریزه

Bayağı yaban domuzu እሪያ خنزير بري বন্য বরাহ Senglar Αγριόχοιρος Apro Torc fiadhach חזיר בר Apro イノシシ 멧돼지 Villsvin Хъæддагхуы Dzik Mistreţ Кабан дикая свинья вепрь Divja svinja Vildsvin Cвиня дика Дикий кабан Дива свиня Divlja svinja Sus scrofa Wild Boar Sanglier Wildschwein Jabalí Prase divoké Divočák Sviňa divá Diviak obyčajný Cinghiale Wild Zwijn Vildsvin Villisika Vaddisznó Javali Metssiga Mežacūka Šernas

با حمله ی وحشیانه خوک به شدت مجروح شد و به

بیمارستان منتقل شد.

 
 
 
 
 
 

 

 

 

حسن ابراهیمی نژاد جوان روستایی  برای نجات گوسفندان روستا خود را قربانی تنها داریی های مردم روستا کرد .ایشان برای حفاظت از گله ی روستا سعی بر متواری کردن خوک از داخل گله بود که با حمله ای از خوک وحشی دیگری از ناحیه ی کمر به شدت مجروح شد . حال ایشان رو به بهبودی است اما متاسفانه طبق خبر ها مهره های کمر ایشان آسیب جدی دیده اند !

خبر گزاری ریزه نیوز برای سلامتی ایشان از درگاه خدای منان خواستار است !

برای سلامتی ایشان دست به دعا بر می داریم .

خبری دردناک از روستا ی  ریزه /چوپان روستا مجروح شد

ریزه نیوز : در حادثه ای دردناک  چوپان روستای ریزه با حمله ی وحشیانه خوک به شدت مجروح شد و به بیمارستان منتقل شد.

حسن ابراهیمی نزاد جوان روستایی  برای نجات گوسفندان روستا خود را قربانی تنها داریی های مردم روستا کرد .ایشان برای حفاظت از گله ی روستا سعی بر متواری کردن خوک از داخل گله بود که با حمله ای از خوک وحشی دیگری از ناحیه ی کمر به شدت مجروح شد . حال ایشان رو به بهبودی است اما متاسفانه طبق خبر ها مهره های کمر ایشان آسیب جدی دیده اند !

خبر گزاری ریزه نیوز برای سلامتی ایشان از درگاه خدای منان خواستار است !

برای سلامتی ایشان دست به دعا بر می داریم .

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در سه شنبه, 11 تیر 1392 ساعت 18:44
  • اندازه قلم

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .