آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

عجیب ترین نانوایی دنیا/آن مرد نانوایی است./تصویر

  • سه شنبه, 08 مرداد 1392 ساعت 17:21

ریزه نیوز : یادش بخیر مرد نانوایی و درس شیرین ان مرد نانوایی است و ما نمی فهمیدیم که نانوا مرد است یا مرد نانوا! درس شیرینش با نان هایی زیبا و کیفیت عالی که حتی تصویر بالای درس مرد نانوایی هم دلچسب بود !

اما ما چه می فهمیدیم کیفیت نانف نان سبوس دار، نان یارانه ای !تا که قد کشیدیم و بزرگ شدیم ! نان ها هم بزرگ شدندو از 5 سالگی به 350 سالگی رسیدند!ما قد و درکمان بالا می رفت و نان های مرد نانوایی تنها سنشان ! همان قیمتشان! نه کیفیت بالا رفت!نه سبوس دار شدند!نه کیفیت دار!

 

 

 

 

 

 

قضیه ی مرد نانوایی تنها شعار بود،درس بود،تنها برای حرف (و) بود که ته درسش بارنگ قرمز می نوشتند - و-!

حال مامانده یم و مردمان روستا که چرا نان 5 تومانی شدند 300 تومان اما نان ها نشدند نان!نان های مردمان روستای ریزه ان قدر بی کیفیت در دل نانوایی ساده ی روستایی ماندند که حتی ریزه نیوز از انتشار تصاویرشان هم معذور است و تنها دست به انتشار تصویری از بیرون نانوایی زده است !

ببخشید تا کی قرار است نان  گران – گران شود و کیفیت در جا زند !بهتر نبود قیمیت در جا زند و کیفیت اوج بگیرد ؟ نه؟

این پست ربطی تنها به نانوایی روستا ندارد و حتی در اکثر شهرها هم شاهد نان های این شکلی هستیم!

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .