آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

اختراع دروازه های متحرک برای اولین بار

  • شنبه, 14 ارديبهشت 1392 ساعت 11:56

ریزه نیوز :در حالی که اکثر جوانان و مردم ایران وجهان از امکانات ورزشی استاندارد استفاده می کنند ،در روستایی دور افتاده ی ریزه هیچ گونه امکانات ورزشی وجود ندارد و جوانان این روستا هیچ گونه امکانات ورزشی نداشته و ندارند لذا با نبود حتی یک زمین خاکی در حیاط مدرسه ی روستا که بسیار محدود است به ورزش مفرح فوتبال می پردازند .

قابل ذکر است که چون هیچ رسیدگی به این روستا نشده است و از دهیار گرفته تا شورا به فکر ورزش جوانان روستا نیستند ،به ناچار جوانان با ایده ی خود دروازه هایی متحرک ساخته اند تا بتوانند بعد از ساعت آموزشی از این زمین استفاده کرده دروازه های متحرک بعد از بازی خودشان به انباری منتقل می شوند .

هرچند دردناک است اما چاره ای جز انتشار آن نداریم !

با کلیک روی عکس تصویر را در اندازه ی اصلی ببینید.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در شنبه, 14 ارديبهشت 1392 ساعت 12:20
  • اندازه قلم

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .