آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

وقتی شغال های روستا هم اذان را می فهمند !

  • پنج شنبه, 16 بهمن 1393 ساعت 13:26

ریزه نیوز: یکی از باور نکردنی ترین صحنه ها و اتفاقات مهم روستای ریزه زمانی است که صدای زیبا و دلنشین اذان مسجد فضای روستا را نورانی می کند .با پخش اذان ناگهان تمام شغال های روستا از گوشه و کنار ده !از دل کوها !از تمام باغ ها به شکلی باور نکردنی شروع به ناله و زاری می کنند و ما را به این تفکر وا می دارد :

 

که ای انسان همه ی موجودات سجده ی الله می کنند و تو چگونه خود را به بی خبری می زنی و کبک گونه سرت را زیر تجملات زندگی می بری تا نه خدا را ببینی و نه عبادت سایر مخلوقاتش را !

مسافران و گردشگران روستا شما هم می توانید با کمی صبر و تامل در زمان پخش اذان روستا این صحنه ی نایاب و دیدنی را به نظاره بنشینی و عظمت خدا را در عبادت شغال ها ببینی !

آیا شغال ها معنای نعمت های خدا را می فهمند؟


استفاده از این مطلب فقط با ذکر ریزه نیوز بلامانع است.

این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در پنج شنبه, 16 بهمن 1393 ساعت 22:15
  • اندازه قلم

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .