آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

کلنگ های جست و جو گران طلا بر پیکر آثار باستانی روستا!

  • جمعه, 04 مرداد 1392 ساعت 16:05

 

 

ریزه نیوز :با بی توجهی برخی ها یکی یکی آثار باستانی روستا بدون حتی بازدید یک گردش گر به تلی از خاک و سنگ شده اند .

 

نمی دانیم مقصر کیست اما دردناک است با این همه زیبایی روستایی و این که همه این آثار می توانند سبب جذب گردشگر باشند و اما افسوس گوشه ای د ردل روستا جا مانده اند و جوانان روستا بدون نبود منبع در آمد از روستا کوچ کرده اند و در شهرهای دیگر مشغول کارگری هستند . 

امامزاده ی که مورد حمله ی دنیا پرستان قرار گرفته است و برای گنج ها و ...به کل در حال تخریب است .به جای امامزاده شاید بهترین نام گنج خانه باشد .

قلعه کهنه ی روستا که تنها دیوار مانده از قبل تاریخ روستا هم در حال ویرانی است . و تنها سنگ های سخت و محکمش چون برگه های تاریخ در دل تاریخ روستا جا مانده اند .

چگونه از دوه دیشان (کوه شتران سنگی ) بنویسم در حالی که کلنگ های جست و جو گران طلا  شتران زیبای سنگی را به قصاب خانه برده اند و برای یافتن طلا این آثار زیبا را پی کردده اند !

غارهای روستا را که چیزی برای گفتن نداریم و جز طلا جویان حتی اکثر مردم روستا هم از آنها بازدید نکرده اند و بد جوری غریب هستند !

دیگر آثار باستانی به زودی با تصاویر معرفی می شوند .

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در یکشنبه, 07 دی 1393 ساعت 13:14
  • اندازه قلم

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .