آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

کابوسی به نام جاده!

  • شنبه, 23 شهریور 1392 ساعت 17:30


 

ریزه نیوز :به دلیل افزایش سفرهای تابستانه و بازگشت اهالی روستای مسیر جاده ی ریزه –شهرستان فاروج ،در یک ماه گذشته در این جاده ی کم عرض که حجم این همه تردد را ندارد بارها شاهد حادثه بوده ایم .

در تازه ترین حادثه ی مرگ بار در جاده ی مفرنقاه –چری بر اثر واژگونی یا دستگاه لندور و به دنبال ان آتش سوزی به دو سرنشین این دستگاه به شدت آسیب وارد شد ومتاسفانه  یکی از سرنشینان به خاطر آتش سوزی وسیله ی نقلیه در دم جان باخت .

همچنین بر اثر تصادف یک موتور سیکلت با پراید در دو راهی کواکی متاسفانه به هر دو سرنشین موتور سیکلت آسیب جدی رسید و از ناحیه دست و پا دچار شکستگی شدند ، این دو سرنشین در بیمارستان شیروان بستری شدند .حال هردوی آنان عادی و رو به بهبودی گزارش شده است .

قابل ذکر است که که دو هفته ی گذشته نیز بر اثر شاخ به شاخ شدن یک دستگاه پراید با وسیله ی مزدا ، داماد و نوعروس را که جهت برگزاری مراسم عروسی راهی شهرستان شده بودند به بیمارستان بجنورد اعزام کرد و سبب کنسل شدن جشن شادی را فراهم نمود .در این حادثه نیز علاوه بر داماد و عروس خواهر داماد هم به کما رفت و راننده ی مزدا هم از چند ناحیه دچار شکستگی شد .

ریزه نیوز به اطلاع مسئولین می رساند این جاده در بیشتر قسمت های جاده  که پرتگاه خطرناک و پیچ های تند دارد فاقد  گاردریل است،لطفا قبل از حادثه دست بجنبانید !

 


این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در یکشنبه, 07 دی 1393 ساعت 13:12
  • اندازه قلم

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .