آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

درگیری در عروسی /برادر عروس را غرق خون کرد

  • شنبه, 23 شهریور 1392 ساعت 19:19

 

ریزه نیوز :در شبی که که قرار بود مجلس شادی و شور برگزار شود ،در تالار قصر شهرستان فاروج به جای شیرینی و نقل و نبات ، ضربات مشت و لگد شیرینی مجلس شدند .

در حالی که اکثر مهمانان داماد بدشانس روستایی بودند و از روستای ریزه تشریف داشتند و تنها تعداد کمی از مهمانان از شهرستان فاروج حضور داشتند ،مهمانی به نیمه نرسیده به دلیل درگیری بین جوانان روستا و شهرستان نیمه تنها ماند و برای دقایقی مجلس عروسی به میدان جنگ و درگیری تبدیل شد .

در این درگیری که خیلی به طول نیانجامید برادر بد شانس عروس به دلیل شلوغی توسط ضربه ای ناخواسته ،به شدت مضروب شد و غرق خون تالار قصر را ترک کرد ،هرچند با تماس های صاحب مجلس با حضور نیروهای انتظامی شهرستان درگیری خاتمه پیدا کرد اما خساراتی هم به تالار و مهمانان رسید .

درگیری شدید با وساطت خود جوانان روستا ختم به خیر شد اما می توانست به فاجعه ای تبدیل شود که خوشبختانه با هوشیاری جوانان روستا که تنها به یک جرقه نیاز داشت تا

فاجعه ای رخ دهد ،ختم به خیر شد .

به دلیل برخی از مسائل از انتشار دلیل درگیری ها در این عروسی معذوریم ،تنها جا دارد از جوانان روستا ی ریزه که خویشتن داری کردند تا  در این عروسی حادثه ی بس ناگواری رخ ندهد ، کمال تشکر داریم.


 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در یکشنبه, 07 دی 1393 ساعت 13:12
  • اندازه قلم

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .