آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

ضربات چاقو بر پیکر بیجان عمو!

  • پنج شنبه, 28 شهریور 1392 ساعت 22:06

 

 

ریزه نیوز : درگیری خانوادگی در روستای ریزه عموی جوان را غرق خون کرد .

در حالی که اکثر مردم روستا در مراسم عروسی بودند ، در تاریکی شب ،به خاطر درگیری بر سر صدای موتور سیکلت ،مشاجره ی بین عمو و برادر زاده ها بالا می گیرد و به یک درگیری تمام عیار تبدیل می شود .

در این درگیری که به خاطر تاریکی شب در حیاط  عموی بخت برگشته رخ می دهد بعد از اینکه درگیر به اوج خود می رسد ...

یکی از شاهدان که نخواست نامش فاش شود ،به خبرنگار ریزه نیوز گفت : وقتی رسیدم و متوجه درگیری شدید شدم تنها کاری که می توانستم انجام دهم این بود که یکی از برادر زاده ها را از صحنه دور کردم تا اینکه چند نفر دیگر هم رسیدند و کمی درگیری آرام شد و وقتی دست به مضروب زدم تا کمی از صحنه درگیری دورش کنم ، به عینه دیدم که چقدر ضعیف و از پا افتاده شده است ،همین که دستم به بدنش رسید ،گرمای خون را کنار قلبش حس کردم ،در تاریکی شب چیزی قابل دیدن نبود و با فریاد های ناخوداگاهم (نامردا کشتینش ،کشتینش ) درگیری پایان یافت و وقتی عموی بیچاره را بغل کردم تا ...محمد عزیز از چند ناحیه دچار جراحت شدید شده بود که به دلیل نزدیکی بعضی از ضربات به قلب خدا رحم کرد تا دختر کوچک ایشان در خردسالی ...

بر اثر ضربات چاقو ،پیکر بیجان ایشان به بیمارستان فاروج انتقال یافت و خوشبختانه از مرگ حتمی نجات یافته است و تا این لحظه حال محمد سلیمی عادی گزارش شده است .تا روشن شدن حقایق پرونده از انتشار اسامی طرف درگیری معذوریم .


این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در یکشنبه, 07 دی 1393 ساعت 13:11
  • اندازه قلم

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .