آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

شربتی که جوان روستایی را به کام مرگ فرستاد

  • پنج شنبه, 28 شهریور 1392 ساعت 22:09

 

 

ریزه نیوز : نوشیدن اشتباهی شربت مواد مخدر ،جوان روستایی را به کام مرگ فرستاد.

 

خسته  و با پاهای بی رمق از سر کار راهی منزل شد،خستگی چند ساعت کار مداوم در هوای گرم مزرعه ،تشنگی حاصل از گرمای خورشید تابستان ،تنها جرعه ای از  آب خنگ می  توانست گلویش را باز کند، در حالی که گرد و خاک بر صورتش نشسته بود و شادمان از کمک به پدرش ،تقاضای یک لیوان آب از برادر خردسالش کرد.

بردار ش هم برای رفع تشنگی حجت لحظه ای مکث کرد و فکری برای غافل گیری برادرش به ذهنش رسید ،شربتی خنگ بد جوری می چسبید اما...اشتباهی بطری مواد مخدر را با مقداری آب مخلوط کرد تا برادرش گلویی تازه کند و این آخرین لیوان آبی بود که  رضا به برادرش حجت داد.

به سرعت مواد مخدر بر حجت عزیز که انگار قرار بود چند روزی دیگر کار کند و هزینه ی ترم سه دانشگاهش را جور کند تاثیر گذاشت و به مزرعه نرسیده از حال رفت ...

بعد از چند روز در کما ، مردم روستا و دانشجویان همکلاسی اش را تنها گذاشت .

روحش شاد و یادش گرامی ...

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در یکشنبه, 07 دی 1393 ساعت 13:10
  • اندازه قلم

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .