آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

قطعی تلفن همزمان با زلزله ی شیروان موجی از نگرانی ایجاد کرد!

  • چهارشنبه, 03 مهر 1392 ساعت 21:19


ریزه نیوز : مشکل فنی در خطوط تلفن ثابت روستای ریزه همزمان با وقوع

زلزله ی شهرستان شیروان مردم دور از روستا را به شدت وحشت زده کرد .

این در حالی است که به دلیل کوهستانی بودن

روستا ، این منطقه تلفن همراه آنتن دهی نداردو

شرکت های محترم مخباراتی به این مساله بی

توجه هستند .

 

شاید هنوز میلیارد ها تومان در آمد دو اپراتور اول

مملکت به حدی نرسیده است که این عزیزان

به فکر رسیدگی به مناطق محروم هم باشند .

بعد از زمین لرزه ی وحشتناک شهرستان شیروان که به بزرگی 4.2 ریشتر در عمق سه کیلومتری زمین و در طول جغرافیایی 57.2 و عرض 37.46 که مرکز ْآن 30 کیلومتری به وقوع پیوست، تعدادی از جوانان و روستاییان عزیز که در شهرهای تهران و مشهد و ... ساکن هستند و با وحشت  دلیل قطعی تلفن ها روستای ریزه را جویا شدند که می شد اوج نگرانی را از صدای این عزیزان تشخیص داد .

با پیگری خبرنگار ریزه نیوز به اطلاع کلیه روستاییان عزیز می رساند این قطعی چندین ساعته ربطی به زمین لرزه نداشته است و مشکل فنی سبب قطعی امروز خطوط تلفن ثابت روستا بوده است و زمین لرزه در روستا به هیچ عنوان خساراتی نداشته و در حد یک لرزه ی ضیعف گزارش شده است .

ریزه نیوز همچنین بعد از بارها هشدار دوباره و چند باره به اطلاع مسئولین عزیز می رساند برای استحکام منازل روستایی به فکر راه حل اساس باشید .به نظر مسئولان محترم این منازل مسکونی تحمل چند ریشتر زلزله ...

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در یکشنبه, 07 دی 1393 ساعت 13:09
  • اندازه قلم

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .