آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

قوچ وحشی پیرزن روستایی را روانه ی بیمارستان کرد

 

ریزه نیوز : روز گذشته در حالی که مثل همیشه پیرزن روستایی گوسفندان را به چرا برده بود ، هوا کم کمک داشت تاریک می شد و خورشید رو به سوی غروب می رفت .صدایی جز خش خش برگ ها در باغ های روستا شنیده نیم شد و انگار روستا در خواب فرو رفته بود که ناگهان ، اتفاق دردناکی برای پیرزن افتاد!

در یک چشم به هم زدن ،در اثر حمله قوچی که تازه از گله برای استراحت جدا شده بود پیرزن از پرتگاه به ته دره پرت می شود!وی در این سقوط به دلیل ارتفاع بیش از حد دچار شکستگی و خون ریزی شدید می شود .متاسفانه ایشان از ناحیه دست و پا آسیب جدی دیده است . هر چند پیرزن بخت برگشته به سرعت به بیمارستان انتقال می یابد اما به دلیل شدت خون ریزی حال ایشان وخیم گزارش شده است .

برای سلامتی ایشان دست به دعا می بریم و از همه ی همراهان محترم خود خواهشمندیم برای سلامتی و شفای ایشان دعا کنند.


 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در یکشنبه, 07 دی 1393 ساعت 13:07
  • اندازه قلم

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .