آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

جاده ی مرگ همچنان بسته است!


با بی خیالی مسئولان ، مسافران روستا در راه مانده اند .

ریزه نیوز : شاید باور کردنی نباشد اما 10 سانتی متر برف هفته ی گذشته همچنان جاده ی روستا را مسدود کرده است و رفت و آمد در این جاده با سختی همراه است .

در حالی که سرمای شدید زمستان سراسر ایران را فراگرفته است و بعضا در بیشتر محورهای پر رفت و آمد عبور و مرور با توجه به زحمت های نیروهای خدمت رسانی در حال انجام است اما متاسفانه با توجهی کامل ماموران راهداری شهرستان فاروج ، جادهی  کوهستانی روستای ریزه تنها با بارش کمتر از 20 سانتی متر روزهاست که بسته است .

خبرنگار ریزه نیوز برای بررسی این جاده امشب سری به این جا زده است و با صحنه های باور نکردنی از چندین و چند وسیله ی نقلیه ای که در این جاده ی مخوف در تاریکی و سرمای شدید گرفتار شده اند مواجه شده است .

ایشان هم چنین از در راه ماندن چندین مسافر روستا در تاریکی شب خبر داده است که متاسفانه بی توجی مسئولین سبب این مشلات شده است .

انگار شورهای روستا هم در خواب زمستانی به سر می برند .

نیمه های شب است و مسافران روستا هم چنان برای عبور از جاده ی برفی و یخ زده ی روستا در تلاش هستند .

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در یکشنبه, 07 دی 1393 ساعت 13:07
  • اندازه قلم

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .