آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

زن روستایی با شجاعت از مرگ حتمی جان سالم به در برد

 

آتش سوزی بخاری نفتی پیرزن روستایی را راهی بیمارستان کرد

ریزه نیوز : در حالی که روز به روز هوای روستای ریزه سرد می شود ، اما انگار هنوز هم خبری از گاز رسانی به این روستا نیست ، تا بار دیگر بخاری نفتی حادثه ای جدید به بار آرد 

شب گذشته وقتی به قدری دمای هوای روستای کوهستانی ریزه پایین آمده بود تا سرما به زیر استخوان نفوذ کرده بود ، نیم ساعت مانده به اذان صبح ، به یکباره بخاری نفتی پیرزن روستایی دچار اتش سوزی می شود . پیرزن با گرمای شعله های آتش از خواب بیدار می شود و  وقتی می بیند در میان شعله های آتش حبس شده است تنها کاری که می کند در تاریکی شب از همسایه ها در خواست کمک می کند اما متاسفانه در تاریکی روستایی دور افتاده فقط صدای پیرزن در دل کوه می پیچد و کسی به دادش نمی رسد .

پیرزن با حفظ خون سردی ، با کمک پتو بخاری گر کرفته را به بیرون پرت می کند و مانع از خسارت مالی شدید به منزل می شود اما در این حادثه پیرزن از ناحیه ی دست دچار سوختگی شدید می شود .

خوشبختانه پیرزن به بیمارستان امام رضا (ع) مشهد انتقال یافت و حال ایشان رو به بهبود است .

باید بنویسیم :

 

باز هم آتش سوزی ، باز هم بخاری نفتی ، باز هم روستایی ، مسئولان عزیز دست بجنبانید تا اتفاق تلخ امروز دوباره تکرار نشود ، لوله های گاز تا دو قدمی منازل رسیده اند نکند زمستان بعد بیاید و هنوز ...مردم از بخاری های لعنتی نفتی استفاده کنند

 

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در یکشنبه, 07 دی 1393 ساعت 13:06
  • اندازه قلم

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .