آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

خوک ها کابوس مردم روستای ریزه شده اند!

  • جمعه, 04 مرداد 1392 ساعت 16:18


 

ریزه نیوز : هر ساله در کنار بلای طبیعی تگرگ و سرمای زدگی بهاره محصولات کشاورزی روستا ، خوک ها هم بلای جان محصولات کشاورزی روستا شده اند !

هر چند مردم روستا محصولات خود را بیمه ید نامی می کنند و کم ترین خسارت هم به کشاورزان پرداخت نمی شود .

اما چگونه بیمه ی خسارت حاصل از حمله ی وحشیانه خوک ها را دریافت کنند .

با فرا رسیدن تابستان و به بار نشستن محصولات خوک ها گله ای از کوهها سرازیر می شوند و گله ای به اندک محصولات باغی و زراعی روستا حمله ور می شوند و تنها منبع ضعیف درآمد مردم کم در امد و فقیر روستا را با تاراج می برند.

خوک ها چند سالی هست که با افزایش تعداد گله ای خسارات جبران ناپذیری را در کنار محصولات به درختان هم وراد می کنند ،مسئله ای که مردم روستا را کلافه کرده اند و کسی هم پیگیر این موضوع مهم نیست !

لذا خبرگزاری ریزه نیوز از مسئولین مربوطه ی حیات و وحش به ویزه بخش کشاورزی استان و شهریتان فاروج عاجزانه در خواست دارد برای جلوگیری از هرچه بیشتر خسارت به مردم ساده زیست روستا پیگیر این موضوع باشند !

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در یکشنبه, 07 دی 1393 ساعت 13:05
  • اندازه قلم

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .