آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

تلنگر پاییزی

  • چهارشنبه, 22 آبان 1392 ساعت 09:42


ریزه نیوز : در زمستان وقتی همه در حال استراحت هستند و حتی پرندگان و چرندگان در خواب زمستانی ، اما مردمان سخت کوش و کشاورز روستا در بد ترین شرایط آب و هوایی مشغول کار و فعالیت هستند تا با لطف  و عنایت خداوند مهربان ، خوشه ای دو خوشه شود و نانی در سفره ی پیرمرد روستایی!

مردم  روستا سال دوازده ماه تنها برای یک لقمه ی نان در شرایط سخت و گرانی و تحریم ایران از جان مایه می گذارند تا در کنار سفره ی خود ، پولی هم برای ادامه ی تحصیل فرزندشان در دانشگاه ها پس انداز کنند .

با فرا رسیدن پاییز فصل برداشت رنج ها ، عده ای سود جو از گوشه و کنار سرک می کشند و در حالی که روزهاست در کنار خانواده خوش و خرم بوده اند با اندک زحمتی محصولات کشاورزی را به چنگ می آورند و چون جرعه ای آب سر می کشند !سود محصولات مان را می خوردند و یک لیوان آب خنک هم رویش نوش جان می کنند .

تنها ما در تلنگری به مسئولین زیربط خواهان هرچه زود تر مهیا کردن شرایطی داریم که فروش ماه ها رنج و سختی مردمی که قابل قیمت گذاری نیست هدفمند و واقعی باشند داریم !

 هرچند شاید این آرزو را ...!

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در یکشنبه, 07 دی 1393 ساعت 13:02
  • اندازه قلم

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .