آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

باغ هایی به نام وقف!

  • دوشنبه, 22 ارديبهشت 1393 ساعت 02:48

 

 

 

ریزه نیوز : با فرا رسیدن سال زراعی جدید ، بر آن شدیم تا صرفا برای یاد آوری آقایان ، مطلبی منتشر کنیم تا آنان که تنها یادشان رفته است سال ها از باغ های وقف روزگار می گذرانند ، به خود بیایند و ...! اما ما هیچ صحبتی با عزیزانی نداریم که خود را به خاب زده اند و کبک گونه سرشان در زیر برف برده اند چون می دانیم ، خود را به خواب زده نمی توان بیدارش کرد .

 

آری ، ما که نفهمیدیم پول باغ های وقفی روستایمان کجا می رود و کجا نمی رود !به اداره ی اوقاف شهرستان فاروج می رود و نمی آید یا ...!

به کجا می رود؟

شاید سر از جیب های کوچک صاحب باغ ها در می آورد و در عوض چند کیلو سیب زمینی و مقداری رب می شود و با چند مثقالی گوشت و نمک آبگوشتی فقیرانه می شود و به نام وقف باغ هایی با میلیون ها تومان در آمد در ایام محرم هر سال با هزاران منت شامی می شود برای عزاداران حسین علی (ع) !

شامی که سالیان سال است برایمان روشن نشده که برای حسین (ع) است یا برای یزید!

چون نمی شود مهیمانی برای حسین (ع) گرفت و کارت دعوتش را به نام فلانی و فلانی زد !

نکند بعضی ها فکر می کنند می شود سر امام مظلوم را هم کلاه گذاشت !

بجنبید ...

همین الان هم دیر شده است !

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در یکشنبه, 07 دی 1393 ساعت 12:44
  • اندازه قلم

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .