آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

سرگرمی تلخ ! تصویر

اتفاقی تلخ ،آتشی برای خنده

 

ریزه نیوز :  در این روستای کوچک همواره شاهد اتفاقات نادری هستیم و در تازه ترین و تلخ ترین حادثه ی ممکن در روستایی که اکثر مردمانش دام دار و کشاورز هستند ، تعدادی از جوانان روستا برای سرگرمی تلخی در حال آتش زدن مراتع روستا هستند .

هر چند به خودی خود تصویر نمایانگر قصه ی دردناکی است اما صرفا جهت یادآروی ناچاریم بگوییم این جوانان تنها برای استفاده از طبیعت بکر روستا از شهرهای دود آلودشان برای سپری کردن ایام عید به روستایی بازگشته اند که سالهاست مشقت های روستا را به لقایش بخشیده اند ، اما متاسفانه با آتش به جون مراتع کوهستانی روستا افتاده اند .

شاید روستاییان عزیز بی خبر از فواید همین بوته ها از لحاظ جلوگیری از فرسایش و ذخیره سازی آب هستند اما به زودی با فرسایش و فقیر شدن خاک روستا همین تعداد اندک روستایی هم چاره ای جز کوچ خواهند کرد .

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در یکشنبه, 07 دی 1393 ساعت 12:33
  • اندازه قلم

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .