آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

پیرزن روستایی قید زندگی را زد


 

سرانجام مادر رنج ها تسلیم شد !

ریزه نیوز : سال های سال بود که در این روستای دور افتاده کسی او را ندید ، کسی درد و غم هایش را حس نکرد ، کسی از بی کسی و تنهایش متعجب نبود ، برای هیچ کس رنج های این مادر بزرگوار مهم نبود حتی برای فرزندانش ...

 

پیرزنی که روز و شب نداشت ، خسته بود و برایش تمام گرفتاری ها عادی بودند ، زیر سایه ی سختی ها قد خم کرد ، پیر شد ، خمیده شد ، اما ایستاد ، ایستاد تا کسی پناهش باشد اما او تنها تر از این حرفها بود ...

در حالی که برای اهالی روستا معنایی نداشت ، به یکباره قید زندگی را زد و در سحری سرد ، وقتی که همه خواب بودند مثل تمام این سال ها ، دست خالی روستا و مردمانش را به لقایش بخشید و برای همیشه روستا را ترک کرد .

سرگذشتی تلخ ، زندگی تلخ ، پایانی تلخ !

متاسفانه هیچ خبری از این پیرزن رنجور نیست و عده ای می گویند از اهالی کواکی ، خیرخواهی او را به خانه ی سالمندان معرفی کرده است و عده ای می گویند شاید  برای همیشه از این دنیای نامهربانی ها رخت بربسته است .

 

ریزه نیوز به خاطر تمام این مسائل متاسف بوده و اعلام می کند در صورتی که خانواده و فرزندان این مادر رنج کشیده حداقل زحمت پیگیری این ماجرا را به خود ندهند به زودی دست به افشاگری خواهد زد  .

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در دوشنبه, 08 دی 1393 ساعت 17:26
  • اندازه قلم

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .