آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

خبری از زن روستایی نیست ! مطلب ویژه

 چه بلایی سر این پیرزن آمده است؟

 

ریزه نیوز : بعد از اینکه هفته ی قبل نوشتیم پیرزن روستایی قید زندگی را زد ، اما متاسفانه کسی پیگیر موضوع نشده است و خبری از پیرزن مهربان و رنج کشیده ی روستا نیست و هیچ کس خبری از سرنوشت این پیرزن بیچاره ندارد.

گمانه زنی ها همچنان در مورد این پیرزن ادامه دارد و اکثر مردمان روستا بر این باور هستند که این پیرزن رنج کشیده فوت کرده است اما جالب توجه اینجاست که هیچ کس به خود حتی زحمت پیگیری این موضوع را نمی دهد و بی خیال این پیرزن شده اند .

عده ای هم بر این باورند که شاید این پیرزن طعمه ی حیوانات وحشی شده است ، اما غم انگیز تر از این که حتی خانواده ی این پیرزن هم او را از یاد برده اند و انگار نیازی به او ندارند و جایگاه مادر بودن از یاد همه رفته است .

بعد از اخطارهای فراوان ریزه نیوز مجبور هستیم درمورد این جریان افشا گری کنیم اما به کدامین دادگاه ، به کدامین قانون ، که بزرگ تر از محضر خداوند باشد .

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در یکشنبه, 07 دی 1393 ساعت 12:26
  • اندازه قلم

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .