آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

شکارچیان پرنده ها

 

یکی به داد پرندگان برسد ...

 

ریزه نیوز : با فرا رسیدن زمستان جهت یاد آوری بعضی از اهالی روستا که جهت تفریح و سرگرمی به شکار پرندگان می روند ، این تصویر زیبا را منتشر کردیم تا به همه بگوییم گرفتن زندگی پرنده ای زیبا هیچ تفریح و سرگرمی ندارد . این تصویر که پرنده ای شکاری را به تصویر می کشد که در بهار و تابستان به در میان شاخه های سرسبز درختان به  وفور دیده می شود.

طبق روال سالیان گذشته خبر می رسد همچنان روستاییان عزیز بلای جان کبک های زیبا شده اند ، نمی دانیم چگونه به خود اجازه می دهند با این پرندگان زیبا چنین رفتار کنند .

برخی از روستاییان خبر می دهند که شبانه همسایه هایمان با 10 تا 20 کبک اسیر در دام برمی گردند و روز بعد تنها به خاطر کمتر از نیم کیلو گوشت خون پرنده ای زیبا را می ریزند .

شاید شکار کبک در سراسر ایران مرسمئم باشد اما آنچه جای بسی تعجب دارد اینکه در این روستا با شکار این پرنده ی مظلوم مهمانی های چند ده نفره برگزار می کنند .

ریزه نیوز اعلام می کند در صورتی که آقایان دست از این کار برندارند به ناچاریم اسامی شکارچیان را منتشر نمائیم .

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در یکشنبه, 07 دی 1393 ساعت 12:20
  • اندازه قلم

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .