آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

فرهنگ عریانی ، مد گرایی غربی !

بی فرهنگ نیستم ، ما فرهنگمان را به هیچ فروخته ای

 

ریزه نیوز : کافی است نگاهی به تارخ و فرهنگ غنی این دیار کنی تا ببینی سراسر از مهر و محبت ، مردم داری، حجب و حیا، غیرت و وفاوادای به خانواده بوده است .

 

اما متاسفانه هرچه زمان بیشتر می گذرد ، شاهد آنیم که فرهنگ برهنگی و عریانی در میان جوانان این روستا رواج پیدا می کند و با گذشت کم تر از دو دهه چنان فرهنگ این روستا تغییر کرده است که گویا هیچ فرهنگ و گذشته و تمدنی ندارد .

 

به هر حال وقتی فرهنگ یک جامعه رو به زوال و مرگ است دیگر نباید توقع داشت فرهنگ روستاها هم دست خوش تغییرات نشود .

 

هر چند شاید توقع بی جایی نباشد که مردان سرسخت روستا نباید به این زودی در برابر فرهنگ غربی وا می دادند ، اما وقتی این روزها مسئولین فرهنگی این مرزو بوم در خواب زمستانه هستند باید شاهد فروپاشی خانواده ها حتی در دورترین روستا های کشور هم باشیم .

 

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در دوشنبه, 08 دی 1393 ساعت 13:57
  • اندازه قلم

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .