آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

کلید حل این مشکلات کجاست؟

 

نیازمندانی که حقی در سبد کالایی ندارند!

ریزه نیوز : بعد از اینکه حساب سر پرستان خانوارها جهت دریافت سبد کالایی شارژ شد و فوج فوج مردم برای دریافت سبدشان به صف شدند ، آنچه برای ما دردناک بود ، این مسئله است  که خیلی ها از دریافت این سبد کالایی بی بهره بودند .

هرگز نفهمیدیم مردمان نیازمند روستا در کدام خوشه ی دولتی تقسیم بندی می شوند که هیچ سهمی از این سبد نداشتند .

این سبد که بیشتر به کارمندان ، کارگرانی که تحت پوشش بیمه بودند و کمیته ی امداد و بهزیستی تعلق می گرفت ، اما متاسفانه قشر کارگر ساختمانی ، کشاورزان و دامدارن روستایی هیچ سهمی در این سبد نداشتند و از این دردناک تر اینکه اغلب روستاییان جزء این دسته هستند و سبد کالا دریافت نکرده اند .

یکی از زحمت کشان روستای ریزه که نمی توان نامش را فاش کرد به خبرنگار ریزه نیوز می گوید ، مگه ما چی داریم ، چقدر در آمد داریم ، از کجا حقوق می گیریم که نباید به ما سبد کالا بدهند ، ما هم می توانیم گوشت و مرغ بخوریم ، ما هم ایرانی هستیم ،چرا باید این همه بی عدالتی باشه ؟ چرا با بی توجهی عده ای حق خوری بشه ؟ شاید برای آقایان این سبد ارزشی نداره اما برای ما می تونست کمکی باشه !

ریزه نیوز در جریان زندگی ایشان و اکثر مردم روستایی هست و می داند با چه شرایطی زندگی می کنند اما دلیلش را نمی داند و شاید هرگز به این نتیجه نرسد که چرا به این اقشار ضعیف جامعه هم به چشم میلیون ها ایرانی دیگر نگریسته نمی شود .

ریزه نیوز این آمادگی را دارد در صورتی که مسئولین بخواهند جبران کنند اسامی این خانوار ها را در اختیار آنها قرار دهد تا ببینند که بد جوری سیستمشان اشتباه کرده است.

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در جمعه, 12 دی 1393 ساعت 15:32
  • اندازه قلم

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .