آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

خداحافظ مادر

مادر روستا مادر روستا ریزه نیوز

مادری که از یادها رفته است

ریزه نیوز : اینجا بهشت را فروخته اند و به دنیایی دل بسته اند که همه اش پوچ و هیچ است .

بعد از اینکه چند بار تیتر زدیم و خبر از مفقود شدن مادر روستایی را رسانه ای کردیم ، اما متاسفانه هیچ خبری از این پیرزن رنج کشیده در دست نداریم  و کسی هم پیگیر موضوع نیست .

اوایل پاییز امسال بود که با آغاز فضل خزان ، زندگی این پیرزن مهربان هم خزان گرفت و او بعد از تحمل سالهای سال رنج و سرکوفت و گرفتاری قید زندگی اش را زد و در حالی که همه ی مردم روستا به زندگی روزمره ی خود مشغول بودند ، زندگی و همسرش را شبانه رها کرد و رفت ، تا آلان متاسفانه هیچ خبری از این زن رنجور و دردمند نیست .

هنوز هم مردم روستا در شوک این ماجرا هستند و اظهار بی اطلاعی می کنند ، قسمت باور نکردنی داستان جایی است که حتی برای فرزندان این پیرزن هم مهم نیست که آیا او مرده است یا هنوز در گوشه ای نفس می کشد .

مادری که با تحمل سالها رنج و سختی با خون دل فرزندانش را بزرگ کرده است امروز معلوم نیست در کوههای روستا طعمه ی حیوانات وحشی شده است یا اینکه با تمام ناملایمات این روزها گوشه ای زندگی می کند .

بسیار متاسفیم که این روزها همه ی خوبی ها را زیر پا می گذاریم و حتی برای ما بودن و نبودن مادر هم  فرقی ندارد .

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در یکشنبه, 14 دی 1393 ساعت 19:44
  • اندازه قلم

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .