آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

یورش گرگ ها به روستا

 

ریزه نیوز : گرگ ها روستا را محاصره کرده اند و تا پشت در طویله های روستا آمده اند و  زوزه کشان سایه وحشت بر سر مردم روستا انداخته اند !

 

در کمتر از یک ماه چندین راس دام در وسط روستا طعمه ی گرگ ها شده اند و ترس و وحشت سراسر روستا را فراگرفته است و کسی شب ها جرات رفت و آمد در این روستا را ندارد .

 

با سرد شدن هوا و به دنبال آن کم شدن طعمه در کوه ها و اطراف روستا ، گرگ های گرسنه تا کوچه های روستا می آیند و در پس کوچه های تاریک به دنبال غذا می گردند!

 

شاید جالب توجه باشد که این گله ی گرگ  ،همان چند قلاده گرگی هستند که توسط مسئولین حیات وحش در این روستا رها شده اند و بعد از زاد و ولد اکنون به صورت گروهی به روستا حمله می کنند !

 

حال جای سئوال اینجاست که مگر مسئولین محترم حیات وحش در جریان این موضوع  نبودند که حیات وحش روستا به دلیل شرایط خاص و نبود شکار مناسب که لازمه هر زنجیره ی غذایی است  ! چگونه با این اوصاف این زجیره را بر هم زده اند و با از بین بردن تعادل محیط زیست برای مردم روستا مصیبتی درست کرده اند !

 

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در چهارشنبه, 01 بهمن 1393 ساعت 20:35
  • اندازه قلم

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .