آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

رفیق چقدر زود رفتی

پرواز سهم تو بود ...

ریزه نیوز : رفیق چه زود فهمیدی زمین جای ماندن نیست و از زمیان ما پر کشیدی و تنهایمان گذاشتی با کلی خاطره ی قشنگ ! با کلی تنهایی !

رفیق پرواز مبارکت باشد !

زمین برای تو کوچک بود و آسمان جایگاه تو ، چون فرشته ها در آسمان ها سیر می کنند و ما خاکی ها در زمین مانده ایم و یا راه را گم کرده ایم و اشتباه می رویم یا اینکه خیلی ها لایق آن بالاها نیستیم!

رفیق با خاطراتت چه کنیم ؟

هر چند خیلی زود از بین ما رفتی و تنهایمان گذاشتی ، اما خاطرات با تو بودن برای تمام عمر کافی است ! خاطرات پاکی که با هم در تمام دوران کودکی مان در باغ های سرسبز روستا ساخته ایم و من هر گز فراموش نمی کنم !

رفیق روستا سوت و کور شده است !

تو رفتی اما این روستای دور افتاده هرگر خاطره ی تو را از یاد نخواهد برد ، چون خوبی ها از یاد رفتنی نیستند !

چقدر روز رفتنت بر این روستا سخت گذشت ، تو که پرواز کردی ، کل روستا به بدرقه ی تو امده بودند و اشک می ریختند و در ماتم جوانی دوست داشتنی خون می گریستند !

پیری نبود که  اشک نریزد و جوانی نبود که احساس تنهایی دلش را غرق ماتم نکرده باشد ، همه بودند ، اما افسوس که تو رفته بودی...

اما حال که دو هفته از پروازت  می گذرد می گویم خوش به حالت که از تمام بدی ها چشم پوشیدی و این دنیا را به لقایش بخشیدی و رفتی تا در کنار بهترین ها باشی و همنشین صالحان ...

پرواز مبارکت باشد رفیق ...!

این مورد را ارزیابی کنید
(8 رای‌ها)

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .