آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

مرگ در کمین اهالی روستاست

 

ریزه نیوز : خیلی زود دیر می شود ، سریع تر از آن که تصورش را بکنیم ، اما نمی دانیم مشکل از کجاست که مسئولین محترم هیچ گاه قصد و نیتی ندارند تا قبل از آنکه حادثه ای رخ دهد ، تصمیم گیری کنند .

 

منازل روستای ریزه هیچ مقاومتی ندارند و با سنگ و گل بنا شده اند و مطمئن هستیم هیچ در برابر زلزله نه ، حتی در برابر باد هم  استحکامی ندارند .

 

نیازی به بررسی کارشناسان نیست ، حتی از فاصله های دور هم می توان به این نتجه رسید که منازل مسکونی روستا در حال نابودی و ویرانی هستند اما کسی نمی خواهد به این مشکل رسیدگی کند .

 

بیشتر دیوارهای ساختمان های این روستا بدون حتی زمین لرزه هم دچار ترک شده اند و بعضا سقف های بسیاری از ساختمان ها فرو ریخته است .

 

برای چندمین بار ریزه نیوز اعلام می کند حادثه در  دو قدمی اهالی این روستاست .

سقف ویران

 

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .