آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

کلاه برداری از پیرمرد روستایی

 

ریزه نیوز : وقتی مادیات و دنیا پرستی تمام قانون های انسانیت را از بین برده اند ، در تازه ترین و ناراحت کننده ترین اتفاق سال ، پیرمرد کشاورز روستایی طعمه ی ، کلاه برداری شد !

پیرمرد دامدار روستا ، بعد از فروش گوسفندانش ، در حالی که تصمیم گرفته بود در این روزهای سرد زمستان ، مواد غذایی خانواده اش را تامین کند ، فردی که نمی توان او را انسان نامید ، با حیله ای کثیف ، تمام دارائی اش را به سرقت برد!

پیرمرد مال باخته به خبرنگار ریزه نیوز گفت :

در حالی که 300 هزار تومان تمام دارائی من بود ، این کلاه بردار به من گفتند ، پسرت مبلغ 200 هزار تومان از من طلب دارد ، همین مبلغی که همراه توست ، بده تا یک چک 500 هزار تومانی از ماشین برات بیارم !

پول و دادم ، اما هنوز بر نگشته است !

کاش عده ای هرگز به لقمه ی حرام عادت نمی کردند!

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در جمعه, 10 بهمن 1393 ساعت 16:12
  • اندازه قلم

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .