آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

زمین چند منظوره ی روستا

نبود امکانات ورزشی سبب شده است تعداد زیادی از جوانان روستا به جای ورزش و سرگرمی های مفید ، سراغ غلیان و سیگار و سایر مواد مخدر گرایش پیدا کنند .

ریزه نیوز :  نوروز به زودی از راه می رسد و تعطیلات رسمی عید آغاز می شود و سیل روستائیان برای استراحت و عید دیدنی به روستا باز می گردند اما متاسفانه باید دوباره شاهد بعضی اتفاقات درد ناک در روستا باشیم ، روستایی که سالهای گذشته پر از فریاد و شادی جوانان بود این روزها باید در سکوت مطلق باشد و به جای فوتبال و ورزش ، جوانان ناخوداگاه به سوی مواد مخدر کشیده می شوند .

در سال های گذشته در ایام تعطیلات شاهد برگزاری مسابقات جام نوروز بین جوانان روستای ریزه بودیم اما متاسفانه با بی توجهی مسئولین و فراهم نکردن امکانات ورزشی جوانان این روستا قید توپ گرد و مسابقات را به کلی زده اند .

فوتبال

هر چند تعداد انگشت شماری از جوانان و نوجوانان روستا هنوز هم از ورزش دست نکشیده اند و با شرایطی در ناک در زمین مدرسه ی روستا مشغول فوتبال هستند اما به قدری این زمین نامناسب و ناهموار است که بارها و بارها شاهد مصدومیت های وحشتناک ورزش دوستان روستا بوده ایم .

زمینی که بعضا علاوه بر زمین فوتبال محلی نیز باری برگزاری مراسمات عروسی روستائیان شده است و علاوه بر میزبانی دانش آموزان ، در شیفت عصر پذیرای فوتبالی ها و در ایام تعطیل محلی برای برگزاری مراسمات عروسی هاست .

رقص

هر چند خیلی از جوانان بر این باورند که از طریق معاونت استانداری  بودجه و امکانات در اختیار روستا قرار گرفته است اما متاسفانه بزرگان و مسئولین روستا توجهی به این امر ندارند .

 

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .