آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

اطلاعیه ی مهم سایت

ریزه نیوز : به اطلاع کلیه ی همراهان محترم خود می رساند به دلیل اینکه ریزه نیوز متعلق به روستایی دور افتاده است و از طریق هیچ ارگانی حمایت مالی نمی شود و به دلیل اینکه این سایت توسط هزینه های شخصی اداره می شود ، متاسفانه با مشکلات شدید بودجه ای روبه رو است و به زودی با شروع سال 94 کلیه ی فعالیت های این سایت متوقف خواهد شد .

در حالی که روز به روز به پایان فعالیت خود نزدیک می شویم ، با افتخار اعلام می کنیم در تمام این مدت سعی کردیم در کنار اطلاع رسانی روستای محروم ریزه ، به عنوان افسران جوان در دنیای مجازی حضوری فعال داشته باشیم . ریزه نیوز در زمان فعالیت خود سعی نموده است همیشه و همیشه در صف سربازان انقلاب باشد و هرگز دست به انتشار مطالب دست چندم و دور از واقعیت نزده است .

لازم به ذکر است که تمام مطالب با قلم جوانان روستا بوده است و هیچ مطلب به صورت کپی در  این سایت منتشر نشده است و تمام مطالب و کلیبپها توسط خود ریزه نیوز تهیه و منتشر شده اند .

هر چند بارها و بارها مطالب و مقالات ریزه نیوز با اقبال سایت ها و وبلاگ ها قرار گرفتند و نظر خیلی ها را به خود جلب کردند ، اما متاسفانه با بی توجهی آقایان ، دیگر توانی برای ادامه ی فعالیت این سایت نیست و به احتمال فراوان تا عید نوروز در خدمت همراهان خود خواهیم بود .

منتظر انتقادات و پیشنهادات شما از طریق ارتباط با سردبیر ، شماره ی تماس مدیریت سایت و بخش نظرات همین پست هستیم .


با تشکر مدیریت ریزه نیوز

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در دوشنبه, 18 اسفند 1393 ساعت 17:00
  • اندازه قلم

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .