آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

سرانجام منزل شورای سابق خراب شد

  • چهارشنبه, 06 اسفند 1393 ساعت 16:13

پیش بینی ریزه نیوز رنگ حقیقت به خود گرفت !

ریزه نیوز : بارش شدید باران و برف خسارات زیادی به بار آورده است و چندین منزل مسکونی را ویران کرده است اما خوشبختانه خسارت جانی در بر نداشته است .

هر چند بارها و بارها ریزه نیز به خاطر این منازل نا امن هشدار داده بود و با بی توجهی مسئولین ، همراه شده بود ، تنها به خاطر بارش بارن و برف شاهد این صحنه های درد ناک در روستا بوده ایم حال دوباره اعلام می کنیم تصورش سخت خواهد بود که اگر به جای این باران و برف خدایی ناکرده شاهد زلزله در این روستا باشیم .

یکی از ویرانی های جدید روستا ، منزل شورای سابق روستا ست که چندی پیش با انتشار خبری همراه با تصویر این منزل اعلام کردیم این ساختمان تا چه حدی نا امن است ، اما متاسفانه حتی خود شورای روستا هم به این امر بی اعتنا بود تا این که شب گذشته در حالی که اعضای این خانواده حضور نداشتند خراب شد . از اینجا پیش بینی ریزه نیوز را بخوانید .

منزل شورا

تصویر یک سال قبل از حادثه  در ریزه نیوز منتشر شد .

مسئولین محترم فردا هم دیر است ، لطفا دست بجنبانید .

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .