آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

عجیب ترین بنای مسکونی دنیا

با تمام مشکلات می مانیم ...

ریزه نیوز : در حالی که شاهد پیشرفت روز افزون جوامع جهانی هستیم و روز به روز زندگی ها مدرنیته می شود ، اما متاسفانه هم چنان وضعیت معیشت و اسکان اهالی روستای ریزه در وضعیت نابسامانی قرار دارد .

هر چند سالیان سال از ساخت بناهای روستای ریزه می گذرد اما متاسفانه هنوز هیچ اقدامی جهت نو سازی این بناها صورت نمی گیرد  ، بناهایی که از سنگ ، گل و خشت خام هستند و سقف های این بناها با تنه ی درختان ساخته شده اند ، هیچ استحکام و امنیتی ندارند .

در تصویر زیر شاهد هستیم که این بناها که حتی بعضا داری سکنه هم هستند چقدر نا امن و خطرناک هستند ، شاید چون خوشبختانه تا به امروز حادثه ای همراه با خسارت جدی در این روستا رخ نداده است ، برای خیلی ها امنیت این بناها و منازل مسکونی اهمیتی ندارد .

مسکن عجیب

عکس ارسالی : احمد اکبرزاده

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .